Geplaatst op: 10-11-2017 om 10:12 uur
Laatst gewijzigd op: 20-11-2017 om 20:45 uur

Carli Verheijen

Carli Verheijen
Beleidsmedewerker
Advies & Onderzoek
contactpersoon gemeente Haarlem + aandachtsgebied Sociaal Economische gezondheidsverschillen
cverheijen@ggdkennemerland.nl

Danielle Boot

Daniëlle Boot
Adviseur Publieke Gezondheid
dboot@ggdkennemerland.nl

 
 
 
             

Kirsty van der Geest

Kirsty van der Geest
Adviseur Publieke Gezondheid
kvandergeest@ggdkennemerland.nl

 
             

             

Lida Samson

Lida Samson
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon gemeente Beverwijk, Heemskerk, Uitgeest en Velsen  
lsamson@ggdkennemerland.nl

Marjon Straver

Marjon Straver
Projectmedewerker Publieke Gezondheid
mstraver@ggdkennemerland.nl
 
           

Nina Jans

Nina Jans
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon Bloemendaal  
njans@ggdkennemerland.nl

              

Roxanne Meijer-Dellemijn

Roxanne Meijer-Dellemijn
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon Haarlemmermeer
rmeijer@ggdkennemerland.nl
 
 

Wilma Kok

Wima Kok
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon Heemstede, Haarlemmerliede, Spaarnwoude + aandachtsgebied Omgevingswet
wkok@ggdkennemerland.nl